Sportowa Akademia Taekwon-do kontynuuje zajęcia w nowym roku szkolnym. Aby zapisać siebie lub swoje dziecko na treningi wystarczy pojawić się na najbliższym spotkaniu organizacyjnym. 

Jeśli ty lub twoje dziecko pragniecie uprawiać jakiś sport, a w szczególności sztuki walki, być może dobrym pomysłem będzie zapisanie się na Taekwon-do? 

Taekwon-do to narodowa sztuka walki pochodząca z Korei. Dziś jest pełnoprawną dyscypliną sportową, która wzmacnia ciało i oczyszcza umysł ze stresu. Oprócz tego, techniki poznane w taekwon-do można wykorzystać do samoobrony, traktować jako trening wzmacniający lub po prostu dobrą zabawę. 

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko było sprawne, zdrowe i rozwijało się prawidłowo lub pragniesz poprawić swoją kondycję – zapisz się na Taekwon-do! Jest to również świetny sport dla dzieci, które mają niespożyte źródła energii. W dodatku, podczas treningów można zdobyć wielu przyjaciół i poznać naprawdę ciekawych ludzi.

Sportowa Akademia Taekwon-do z Jawora działa bardzo prężnie. Spod jej skrzydeł wyfrunęła choćby Amelia Wzorek, która została Mistrzynią Europy w tej dziedzinie. 

Jak zapisać się na zajęcia?

Aby zapisać siebie lub swoje dziecko na treningi wystarczy udać się na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 5 września (poniedziałek), o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Jaworze. 

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 601 848 798 lub 781 791 121. 

Sportowa Akademia Taekwon-do zaprasza dzieci od szóstego roku życia, młodzież i dorosłych. Zapisy odbywają się przez cały rok, chociaż wrzesień to najlepsza pora do rozpoczęcia tego typu aktywności.