Nadchodzące święta Bożego Narodzenia to okres, za którym wszyscy tęsknimy przez cały rok. Wypełniają go uśmiechy, zakupy prezentów i myśli skierowane ku najbliższym. Jednak niektóre osoby nie mają możliwości radosnego celebrowania tego czasu. Właśnie z myślą o nich Komenda Powiatowa Policji w Jaworze postanowiła wnieść swój wkład do pracy Jaworskiego Stowarzyszenia Charytatywnego „DAMY RADĘ”.

Funkcjonariusze, pragnąc okazać swoje wsparcie dla działalności tej organizacji, zakupili od niej kalendarze na nadchodzący rok 2024. Część zebranych w ten sposób funduszy, przekazano już wczoraj na ręce Aliny i Wojciecha Nolbrzaków. Można mieć pewność, że sumy te, choć niewielkie, przyniosą wielką radość podopiecznym stowarzyszenia.

Te kilka set złotych, zebrane dzięki inicjatywie jaworskich policjantów, z pewnością przyczyni się do umilenia tych osób świętowania zbliżających się świąt. Ta akcja to dowód na to, że nawet małe gesty mogą przynieść wiele radości i spełnić marzenia tych, którzy najbardziej ich potrzebują w tym magicznym okresie.