Na drodze S3, prowadzącej do Bolkowa, miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. W wyniku wypadku pojazd osobowy przewrócił się, a dwie osoby odniosły obrażenia. Wydarzenie to spowodowało długotrwałe utrudnienia w ruchu drogowym.

Informacje o incydencie zostały przekazane straży pożarnej z Jawora około 17:00 w sobotę, 9 września. Zaszło ono na odcinku drogi S3 o numerze 325, blisko Bolkowa.

Akcję ratowniczą prowadziły trzy drużyny straży pożarnej – dwie z jednostki ratowniczo-gaśniczej z Jawora oraz jedna z ochotniczej straży pożarnej Paszowice. Na miejscu interweniowała także policja oraz Zespołu Ratownictwa Medycznego.

„Podczas tego zdarzenia uczestniczyły cztery osoby, z których dwie doznały obrażeń. Osoby te zostały udzielone pierwszej pomocy przez obecny na miejscu ZRM Jawor, a następnie przewiezione do szpitala” – taką informację przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze.

W składzie pojazdów biorących udział w wypadku znajdowały się dwa auta – renault oraz daewoo. To ostatnie przewróciło się na bok. Przez czas usuwania aut z miejsca zdarzenia, droga była nieprzejezdna.