Bank BNP Paribas serdecznie zaprasza na najlepsze filmowe seanse do 10 różnych miejscowości, w tym do Jawora. Nie zabraknie najgorętszych tytułów tej jesieni.

Nie przez przypadek BNP Paribas przyjeżdża do Jawora. Na seanse filmowe wybrano takie miejscowości, w których nie ma kina. Zaprezentowane będą najświeższe tytuły z kina polskiego i zagranicznego. Lepiej nic nie przegapić, bo każdy wart jest obejrzenia. 

W lokalnych oddziałach Banku BNP Paribas można otrzymać Voucher VIP na bilet lub na bezpłatny popcorn. Uwaga! Liczba Voucherów ograniczona.

Harmonogram trasy filmowej:

6 grudnia – Warka

7 grudnia – Łęczna

8 grudnia – Staszów

12 grudnia – Jawor

13 grudnia – Żagań

14 grudnia – Kościan

15 grudnia – Myślibórz

16 grudnia – Świdwin

17 grudnia – Wąbrzeźno

18 grudnia – Przasnysz

Repertuar BNP Paribas Idę do kina:

  • „Dom Gucci” – Znana piosenkarka Lady Gaga znów na dużym ekranie. Tym razem wystąpi w szokującej historii rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. W filmie wystąpili również Adam Driver, Salma Hayek, Jared Leto i Al Pacino.
  • „Bo we mnie jest seks” – O tym filmie słyszał chyba każdy. Biografia Kaliny Jędrusik – niekwestionowanej gwiazdy czasów PRL w wykonaniu Marii Dębskiej w roli to z seans, który z pewnością trzeba zaliczyć.
  • „Dziewczyny z Dubaju®” – Oparta na faktach historia w reżyserii utalentowanej Marii Sadowskiej, która spogląda za kulisy luksusowego świata, aby odkryć jego mroczne tajemnice. 
  • „Clifford. Wielki czerwony pies” – opowieść o miłości, przyjaźni i akceptacji. Idealna propozycja dla całych rodzin.
  • „Nędzarz i Madame” – Artystyczna i duchowa droga polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości zostaje Bratem Albertem.