Dnia 31 stycznia, w środku tygodnia, miało miejsce uroczyste inauguracje działalności nowej stacji benzynowej MOYA. Nowy obiekt usługowy zdobi teraz ulicę Wojska Polskiego w Strzegomiu. W wydarzeniu, zorganizowanym z okazji otwarcia stacji, brał udział Tomasz Marczak, pełniący funkcję zastępcy burmistrza miasta Strzegom.

W oficjalnej ceremonii udział wzięli także inni znaczący dla organizacji goście. Byli to między innymi Jacek Kordowski, zarządzający sekcją zachodnią sieci stacji MOYA, Andrzej Kondys, zajmujący się sprawami operacyjnymi na stanowisku dyrektora, a także Rafał Przybysz, kierownik operacyjny odpowiedzialny za region.

Nowa inwestycja w postaci stacji MOYA przyczynia się do dynamicznego rozrostu parku handlowego w Strzegomiu. Lokalne władze i mieszkańcy mogą spodziewać się dodatkowych dochodów dla gminy z tytułu podatków od inwestorów. Urząd Miejski w Strzegomiu przekazał również informacje o planach otwarcia sklepu budowlanego, sieci PSB Mrówka. Co więcej, w bezpośrednim sąsiedztwie rozpoczęła się już budowa innej placówki handlowej.